Wytrzymała konstrukcja w połączeniu z precyzją cięcia, prostotą obsługi oraz możliwościami wielu ustawień ułatwiają prace z drewnem.

Sprawna obróbka drewna z pilarką DWS780Profesjonalna obróbka drewna wymaga użycia narzędzi, które gwarantują precyzyjne cięcie. Fachowcy zajmujący się tym działem budownictwa cenią także wytrzymałość i łatwość obsługi urządzeń. W okresie zimowym, gdy większość prac przenosi się do wnętrz budynków, firma DeWALT proponuje stolarzom, parkieciarzom oraz cieślom pilarkę ukosową DWS780 , która spełnia wszystkie te wymagania. Urządzenie umożliwia precyzyjne cięcie różnych pod względem wielkości profili: drewna budowlanego przeznaczonego do prac ciesielskich, drewna do wykańczania wnętrz, czy też lekkich szkieletów budowlanych.

Pilarka DWS780 posiada szeroki zakres cięcia, pozwalający na pracę z materiałami 110 x 303mm, 44 x 170mm, 345x76mm. Wyposażona jest w system wskazywania linii cięcia XPS, który nie wymaga kalibracji i ułatwia precyzyjne wykonanie zaplanowanej pracy. Wskaźnik ten pozwala na szybkie dostosowanie parametrów, gwarantując dokładność i precyzję cięcia.

W pilarce DWS780 zastosowano rozwiązania, które zapewniają najwyższą dokładność przy cięciu materiałów z drewna przez cały okres użytkowania: liniowe szyny prowadzące w układzie poziomym z tulejami wykonanymi z brązu, 10- pozycyjna skala, czy wykonane ze stali nierdzewnej urządzenie do ryglowania. Precyzyjne ustawienie głębokości rowków i wcięć uzyskano dzięki zastosowaniu innowacyjnej blokady do rowkowania.

Duża przesuwana prowadnica oporowa daje doskonałe podparcie materiału przy różnych cięciach i sprawia, że urządzenie pracuje z najwyższą dokładnością także podczas pracy z ciężkim drewnem.Ogranicznik głębokości cięcia pozwala na wykonywanie najbardziej popularnych łączeń, wykorzystywanych podczas montażu listew przypodłogowych, wykończeniowych jak i desek stosowanych do złożonych wzorów parkietowych.

DWS780 posiada elastyczną osłonę przeciwpyłową, która znakomicie radzi sobie z materiałami o różnych profilach. Umieszczony w linii deflektor kieruje pył prosto do rynny. Dodatkowo komfort pracy zwiększa podświetlenie powierzchni cięcia.

Parametry techniczne i wyposażenie

Pilarka posiada mocny silnik o mocy 1650W, prędkość obrotową 1900-3800 obr/min., średnicę piły 305 mm i tarczę pilarską z 60 zębów. Masa urządzenia to 24,8 kg. Maksymalna głębokość cięcia pilarki wynosi 170 mm. Wyposażenie standardowe pilarki obejmuje wysokiej jakości tarczę pilarską, klucz do montażu tarczy, worek na pył i zacisk materiału.

Cena: 4950 PLN

 

SFbBox by enter-logic-seo.gr

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zapisz się do newslettera

Imię:
e-mail: